İngilizcekurslar.com

İngilizce Dil Kursları Kataloğu
              
  İngilizce Dil Kursları Kataloğu
Tuesday, January 22 2019
Kampanyalı Kurslar

Yaz Kampları

Tüm İllerde Kurslar

Özel Ders İlanları

Kurs Ekleingilizce kursu
ingilizce dersleri
ingilizce chat
ingilizce sunumlar
ingilizce testler
İngilizce çeviriKurs Veren   : 5D ENGLISH CENTER
Web Sitesi   : www.5denglishcenter.com
E-Mail    : info@5denglishcenter.com
Telefon   : 0 212 614 46 45
Fax   : 0 212 614 46 44
Adres   : Merkez Mahallesi Cumhuriyet Meydanı Başaran Sokak No: 3/4 Gaziosmanpaşa / İstanbul

KURS PROGRAMI ve İLANLAR


Kurumsal Eğitim:
Dünya küçük bir köy ancak hala büyük bir pazar. Şirketler ise artık en çabuk dönüşüm alabilecekleri alana, insana yatırım yapmaktadır. Bir yabancı dili konuşabilmek, kişiye olduğu kadar firmaya da artı değer kazandırır. Bu sebeple 5 D English Center öğrenci profilinde şirket çalışanları önemli yer tutmaktadır.
Çocuklarımız İçin:
Deneyimli, konusunda uzman İngilizce Öğretmenleri, Oxford Üniversitesinin yayınları ve 5 D ENGLISH CENTER sistemi ile öğrencilerimizi başarıya taşımıştır. İngilizce seviyelerine göre ayırdığımız 8 ay süren programda; hafta içi dört saat, hafta sonu ise 3 saatte uygulanan programa ilave olarak her Pazar düzenlenen konuşma klüpleriyle de öğrencilerin en iyi şekilde ingilizceyi kavrayıp konuşmaları hedeflenmiştir.
5D ENGLISH CENTER, dil eğitimine ihtiyaç duyan öğrencilere bu konudaki eksikliklerini gidermek ve onların iyi eğitim almalarını sağlamak için 15 yıldır hizmet vermeye devam etmektedir. Eğitim sistemi olarak dünyanın seçkin dil okullarında kullanılan 6 seviyelik eğitim sistemini kullanmaktadır. Bu sistemde her seviye 144 saatte öğrencilerimize verilmektedir.