İngilizcekurslar.com

İngilizce Dil Kursları Kataloğu
              
  İngilizce Dil Kursları Kataloğu
Tuesday, January 22 2019
Kampanyalı Kurslar

Yaz Kampları

Tüm İllerde Kurslar

Özel Ders İlanları

Kurs Ekleingilizce kursu
ingilizce dersleri
ingilizce chat
ingilizce sunumlar
ingilizce testler
İngilizce çeviriKurs Veren   : BRITISH ENGLISH
Web Sitesi   : www.britishenglish.com.tr
E-Mail    : info@britishenglish.com.tr
Telefon   : 444 0 680
0 216 3616636
Fax   : 0 216 4161915
Adres   : Şemsettin Günaltay cad. No:135 Kazasker / İstanbul

KURS PROGRAMI ve İLANLAR


Günümüzde insanların hem sosyal, hem ticari, hem de akademik alanda gelişebilmesi için olmazsa olmazlardan biri İngilizce’dir. İngilizce’nin tüm dünyanın iletişim dili olduğu gerçeği yadsınamaz. Dünyanın dört bir yanından insanları İngilizce öğrenmeye iten sebep, bu dile karşı oluşan sosyal tavırdır. İngilizce, uluslararası ilişkiler, medya, (reklamcılık, radyo yayınları,filmler, müzik) eğitim,uluslararası taşıma,uluslararası güvenlik ve iletişim yoluyla yayılır. Uluslararası ilişkilerde İngilizce kullanılır.

Bilimsel,sanatsal ya da politik toplantılarda dünyanın her yerinden gelen katılımcıların ortak bir dil varlığının pratikliğine ihtiyaçları vardır. Akademik ve sosyal hayatımız sürecinde internet sayesinde dünyanın dört bir yanına ulaşabiliyoruz, değişik kültürden insanlarla iletişime girebiliyoruz ve bu iletişimde tek bir dil olarak ingilizce ön plana çıkıyor. İngilizce’yi anadil dışında kullanan kişilerin sayısı 2 milyara yakındır.Bütün bunlar dikkate alındığında İngilizce öğrenmek bir zorunluluk haline geliyor.

British English 1975 yılından bu yana sadece İngilizce eğitimi veren tek dil okuludur.British English dünyanın kabul ettiği en ünlü üniversitelerden Cambridge ve Oxford’un uyguladığı dil sistemini kapsamına almıştır.Sınıflarımız plazma t.v,bilgisayar,projeksiyon, dvd ve sınırsız internet donanımlıdır.”ANLIYORUM AMA KONUŞAMIYORUM” diyorsanız , ingilizceyi yaşayarak öğrenmek istiyorsanız bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Size eğitiminizin ilk gününden son gününe kadar belirlediğiniz hedef doğrultusunda rehberlik yapan, ihtiyaç hissettiğiniz her an sizin belirlediğiniz gün ve saatlerde birebir özel ders imkanı sağlayan eğitim danışmanlarımız ve alanlarında uzmanlaşmış sertifikalı formasyonlu öğretmen kadromuzla ingilizce artık sizin için '' yabancı'' dil olmaktan çıkıp, natıve speaker dediğimiz anadili ingilizce olan yabancı konuşmacılarla rahatlıkla iletişim kurabileceğiniz maıllerinize cevap verebileceğiniz altyazısız film takip edebileceğiniz '' tanıdığınız'' bir dil olacak. size ingilizce bilmediğiniz için kapanan tüm kapıları gelin birlikte açalım.