İngilizcekurslar.com

İngilizce Dil Kursları Kataloğu
              
  İngilizce Dil Kursları Kataloğu
Tuesday, January 22 2019
Kampanyalı Kurslar

Yaz Kampları

Tüm İllerde Kurslar

Özel Ders İlanları

Kurs Ekleingilizce kursu
ingilizce dersleri
ingilizce chat
ingilizce sunumlar
ingilizce testler
İngilizce çeviriKurs Veren   : Rennert İstanbul
Web Sitesi   : www.rennertistanbul.com
E-Mail    : info@rennertistanbul.com
Telefon   : 0212-2450092
Fax   : 0212-2450093
Adres   : Mebusan yokuşu, Bilezik Sokak. Fındıklı Kabataş / İstanbul

KURS PROGRAMI ve İLANLAR


Amerika'nın önde gelen dil okullarından Rennert International, New York ve Miami'den sonra merkezi Kabataş, Fındıklı'da bulunan 3. dil okulu Rennert İstanbul'la Ekim 2009'dan itibaren faaliyet göstermeye başlamıştır. Yılların deneyimi ve etkinliği yüzde yüz kanıtlanmış, kendine özgü R.E.A.L metoduyla New York ve Miami'de başarıyla eğitim veren Rennert, bu yaratıcı, üretici, aktif ve öğrenci merkezli sistem ile Amerikan İngilizce eğitimini İstanbul'a taşımıştır.
Rennert Dil Okulları, dünya çapında, alanında önde gelen birçok şirketle ortak çalışmalar yürütmektedir. Rennert İstanbul, ayrıca, Amerikan Konsolosluğu ve FullBright gibi yine alanında önde gelen firmalarla yakın ilişkiler içerisindedir.
Rennert İstanbul olarak, öğrencilerimizin, öğrenmiş oldukları bu yeni dili, sınıf içive de dışında rahatlıkla kullanacaklarını garanti ediyoruz. Konuşma pratiği öğrencilerin bu yeni dili kullanma ve de hatırlamaları için en iyi metoddur. Bu kanıdan yola çıkarak, derslerimizi ilgi çekici ve bağlayıcı kılıyoruz. Üniversite öğrencilerinden iş adamlarına uzanan öğrenci profilimizde, bütün öğrenciler, okulumuza keyifle ve istekle gelirler.
Öğretmenlerimiz

* Rennert İstanbul, tamamı Amerikalı öğretmenler ile eğitim vermektedir.
* Bütün öğretmenlerimiz CELTA sertifikasına sahip ve TESOL eğitiminden geçmiş, alanında en az 3 yıl deneyimli olmakla beraber konuşma yeteneğini hızla geliştirmek adına derslerde "Communicative" metod kullanmaktadırlar.
* Öğretmenlerimiz okul dışında yapılan bütün aktivitelere katılır ve öğrencilerimizin yabancı dil yeteneğini hızla geliştirmesi için gereken çabayı en iyi şekilde sunarlar.

Ders İçerikleri

Genel İngilizce:
İngilizceye sıfırdan başlayıp, ileri seviyeye kadar öğrenmeyi hedefleyenler için hazırlanmıştır.Günlük konuşma kelime bilgisi ve konuşma becerisi odaklı eğitim Sınıf içi ve sınıf dışı konuşma pratikleri, öğrencinin kendine güvenerek dili kullanmasına olanak sağlar.

İş İngilizcesi:
Tüm firmalarda ve sektörde kullanılan İngilizce terimlerYaygın kalıplar ve deyimlerGrafik, çizelge ve planlama gibi her tür dökümanın analiziSözleşme ve toplantılar için gerekli profesyonel yazışma ve konuşma İngilizcesi

Hukuk İngilizcesi ve Finansçılar için Finans İngilizcesi::
Hukuk terimleri, kalıp ve deyimlerİfade tutanakları ve dava dosyaları gibi belgelerin hazırlanması için profesyonel yazışma İngilizcesiAvukatlarla İngilizce workshop çalışmaları ve pratiklerILEC sınavına hazırlık programı veya Cambridge Finans Sınavı hazırlık programı

Hizmet Sektörü İngilizcesi:
Hizmet Sektörünun tüm departmanlarında çalışanlar için uygundur ve de müşterilerin sorduğu soruları anlayıp cevap verebilecekleri seviyede ingilizce öğretir.
TOEFL ve TOEIC:

TOEFL-IBT Akademik yazışma, okuma ve konuşma Akademik yazışmaların analiziUluslararası kabul gören Toefl sınavı hazırlık programıTOEICİş dünyasında uluslararası geçerli programİş İngilizcesi seviyesini dünya çapında test eden ve belgeleyen sertifikalar