İngilizcekurslar.com

İngilizce Dil Kursları Kataloğu
              
  İngilizce Dil Kursları Kataloğu
Tuesday, January 22 2019
Kampanyalı Kurslar

Yaz Kampları

Tüm İllerde Kurslar

Özel Ders İlanları

Kurs Ekle



ingilizce kursu
ingilizce dersleri
ingilizce chat
ingilizce sunumlar
ingilizce testler
İngilizce çeviri



Kurs Veren   : Speak English®
Web Sitesi   : www.speakenglish.com.tr
E-Mail    : info@speakenglish.com.tr
Telefon   : 0 216 337 73 75
Mobile   : 0 530 229 12 05
Adres   : Şair Latifi Sokak 9 / 2 - 8 Bahariye Kadıköy / İstanbul

KURS PROGRAMI ve İLANLAR


SPEAK ENGLISH® İNGİLİZCE ÖZEL DERS / KONUŞMA KURSU - YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

Speak English® İngilizce dil eğitiminize özellikle İngilizce konuşma pratiği kazanabilmeniz açısından profesyonel destek sağlayan, İngilizce Özel Ders / Konuşma Kursu - Yurtdışı Eğitim alanlarında hizmet veren bir danışmanlık firmasıdır.

İngilizce dil öğrenimiz ve İngilizce konuşma pratiği kazanma sürecinizde, karşılaşacağınız tüm zorlukların ve ihtiyaçların farkındayız. Speak English® işiniz, okulunuz, özel amaçlı İngilizce öğrenimi (ESP), dil sınavları (IELTS / TOEFL), ingilizce iş görüşmeleri / mülakatlarınız, akademik kariyeriniz ve yurtdışı gezilerinizde ihtiyacınız olan İngilizce konuşma becerisini konusunda uzman anadili İngilizce yabancı öğretmenleri ile bire bir pratik yaparak, daha kolay ve güvenli bir şekilde öğrenmenizi sağlar. Yurtdışı dil eğitimlerinizde, ücretsiz danışmanlık hizmeti de alabileceğiniz Speak English® İngiltere, Amerika ve Avustralya'da bulunan başarısını kanıtlamış, prestij sahibi dil okulları ile çalışmaktadır.

Speak English® İngilizce dil öğrenim sürecinin kişiden kişiye değişiklik gösterdiğini göz önüne alarak, öğrenme şeklinize özel ve gereksinimlerinize en uygun eğitmenleri zaman kaybetmeden bulmanızı sağlamak üzere yapılandırılmıştır. En kaliteli İngilizce bire bir / özel ders eğitim hizmetini sağlayabilmek için, tüm öğretmenlerimiz üniversite eğitimli, İngilizce dil eğitimi konusunda uzman ve uluslararası geçerliliği bulunan TEFL / CELTA / DELTA sertifikalarına sahip deneyimli eğitimciler arasından titizlikle seçilir. Speak English® danışmanlık desteği ile İngilizce özel derslerinizde kaliteyi garantilediğinizden emin olabilirsiniz.